Nieuws van 22 Augustus 2019

Nieuwbouw Sometec op bedrijventerrein Kleine Hoeven

Vandaag is de verkoopovereenkomst getekend voor de nieuwbouw van Sometec op bedrijventerrein Kleine Hoeven. Het bedrijf verhuist van Bladel naar het nieuwe bedrijventerrein in Reusel.

Sometec is een metaalbewerkingsbedrijf en gespecialiseerd in het lassen van diverse staalsoorten voor machinebouw en metaaltechniek. Het bedrijf is in 2016 gestart en is nu klaar voor de volgende stap. Daarom is besloten te investeren in nieuwbouw van een ruime werkplaats met kantoorruimte op een kavel van circa 1.700m². Het pand is ontworpen door Architectenbureau Gewoon Architecten en wordt gebouwd aan de Hofstede. In het najaar wordt gestart met de nieuwbouw.

Bedrijventerrein Kleine Hoeven is een nieuw bedrijventerrein van 12,5 hectare in Reusel. Van het bedrijventerrein is ruim 43% verkocht en 19% in optie.